Реконструйований після пожежі корпус університету відкрили на вул.Дашковича

Реконструйований після пожежі корпус університету відкрили на вул.Дашковича

Навчальний корпус №4 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, який цьогоріч відновили після пожежі 1990 року, готовий до експлуатації. Там навчатимуться студенти навчально-наукових інститутів педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва; фізичної культури, спорту та здоров’я, а також психологічного факультету.

Про це повідомляють у виші, пише “Прочерк“.

У навчальних приміщеннях і аудиторіях відбудованого корпусу створено сучасний освітній простір. Аудиторії, оснащені відповідно до сучасних вимог. Створено умови для психологічної та фізіологічної реабілітації учасників бойових дій та студентів, які потребують психологічної допомоги. Є база для підготовки вчителів Нової української школи, вихователів дошкільних закладів. Усі вони будуть мати навички для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, адже в Україні розвивається інклюзивна освіта.

Виставковий зал, мистецькі лабораторії облаштовано спеціально для потреб кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Є також зали для заняття спортом, хореографією.

Придбане високотехнологічне обладнання та устаткування сприятиме диджиталізації освітнього простору.

Передбачено також використання енергоощадних технологій. А гарна споруда, що постала в середмісті обласного центру замість моторошних руїн, додає привабливості міському середовищу.

Залиште коментар