Рекорди з відвідувань б`є черкаський зоопарк

Рекорди з відвідувань б`є черкаський зоопарк

Уже кілька тижнів поспіль на вихідні городяни вишиковуються у багатометрові черги, аби потрапити до Черкаського міського зоопарку. На комунальному підприємстві пояснюють, безумовно нова експозиція та дитячі ігрові зони приваблюють городян, однак і тепла осіння погода посприяли продовженню паркового сезону.

Про це пише vechirka.net.

Директор КП «Черкаський міський зоопарк» Євген Ван ділиться, у жовтні зоопарк відвідало стільки ж городян, як і у травні, а в літній період зоопарк приймає найбільше гостей. Беззаперечний рекорд черкаський зоологічний парк поставив на Покрову, його відвідало 6 тисяч черкащан. Для порівняння: зазвичай у вихідний день зоопарк приймає від 500 до однієї тисячі відвідувачів.

— Досвід інших міст, зокрема Рівного, показує, що така популярність йде не на користь зоопарку. Міська влада, підраховуючи надходження підприємства, починає зменшувати фінансування, однак те, що ми заробимо сьогодні — ми витрачатимемо у зимовий період, коли черкащани не так активно до нас приходитимуть, — аргументує Євген Ван і зізнається, що цього року підприємство заробить близько 6-7 млн грн. власних надходжень.

Городяни ж діляться яскравими враженнями від відвідувань та нарікають на певні незручності.

— Не захотіли стояти в черзі, дуже довго, працює одна каса, — розповідає городянин Євген Крикун.

— Були, сподобалось. Було б добре якби працювало дві каси, коли багато відвідувачів. Робіть дві каси, коли багато людей. У черзі стоять багато людей із маленькими дітьми, важко і незручно чекати по 40 хвилин – годині, — ділиться Дмитро Литвинов.

У зоопарку запевняють: подбають про комфорт городян. Вже до наступного сезону головний вхід до парку буде реконструйовано. Він матиме дві каси, городяни проходитимуть за електронним квитком через турнікет. Окрім того, в зоопарку з’явиться ще дві ігрові зони для дітей. Роботу з їх облаштування планують розпочати вже у грудні.

У найближчий же час зоопарк переходить на зимовий режим роботи. З 1 листопада він буде відкритий для відвідувачів із 10 до 16-ої години.

Залиште коментар