Ректор черкаського навчального закладу заплатить штраф за незадекларовану квартиру

Ректор черкаського навчального закладу заплатить штраф за незадекларовану квартиру

Ректора комунального навчального закладу Черкаської області визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. Про це повідомляють в управлінні захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ НП України.

У грудні 2018 року працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області було викрито у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією ректора комунального навчального закладу Черкаської області.

Так, у відповідності до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», посаду ректора комунального навчального закладу віднесено до суб’єктів, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та які несуть відповідальність за вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, і на них розповсюджуються обмеження і обов’язки, передбачені цим Законом.

Будучи суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, дана особа не повідомила Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у його майновому стані, а саме не задекларувала придбану у 2017 році квартиру вартістю понад 560 тис. грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування).

За результатами судового розгляду справи, ректора визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. Відповідно до рішення суду на правопорушника накладено стягнення у вигляді 1700 гривень штрафу.

Залиште коментар