Ремонтують автшлях Р-10 Черкаси-Чигирин-Кременчук

Ремонтують автшлях Р-10 Черкаси-Чигирин-Кременчук

Продовжується ремонт автодороги Р-10 у Черкаському районі. Роботи йдуть у Софіївці та Мошнах, – інформує пресслужба САД у Черкаській області.

“На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 січня 2020 року №36, продовжуються роботи з поточного середнього ремонту автодороги загального користування державного значення Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук у Черкаському районі на ділянках км 28+800 – км 36+800 у селі Софіївка та у на ділянці км 45+800 – км 52+800 у селі Мошни.

На цих ділянках у рамках поточного середнього ремонту буде виконано комплекс робіт: посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування металевого бар’єрного огородження.

На ділянці км 28+800 – км 36+800 підрядною організацією проводиться фрезерування асфальтобетонного покриття, а на ділянці км 45+800 – км 52+800 закінчено фрезерування, розпочато роботи із влаштування нижнього та вирівнюючого шарів покриття, на мосту через річку Вільшанка розпочалися роботи із демонтажу деформаційних швів..

Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Дорожнє покриття по всій протяжності автодороги Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук опинилося у неналежному стані через багато факторів, які не залежать від дорожників. Внаслідок тривалої експлуатації, через недостатність фінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, порушення міжремонтних термінів, інтенсивний рух великовагового транспорту та понаднормове завантаження вантажівок, що їздять цим маршрутом, дорожнє покриття автодороги Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук зазнало значних руйнувань і потребує відповідних ремонтних робіт.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт. А також закликає водіїв будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими”, -йдеться у повідомленні.

 

Залиште коментар