Ремонтувати вул.Сержанта Жужоми розпочали у Черкасах

Ремонтувати вул.Сержанта Жужоми розпочали у Черкасах

У обласному центрі розпочали підготовчі роботи до реконструкції вул.Сержанта Жужоми. Роботи розпочалися із затримкою на два місяці.

Як повідомив міський голова Анатолій Бондаренко, який сьогодні разом із директором департаменту архітектури та містобудування Артуром Савіним побував на об’єкті, ремонт на цій вулиці мали розпочати ще 1 липня, проте Державна архітектурно-будівельна інспекція два місяці не надавала дозволу на початок робіт.
Нарешті бюрократичну перешкоду подолано і міська влада може розпочати реконструкцію.

Ця вулиця досить коротка – близько 400 метрів, проте дуже важлива. Адже з’єднує дві великі магістралі мікрорайону Митниця: вул.Героїв Дніпра і вул.Гагаріна.

«Фактично тут буде проводитися будівництво дороги, якої тут до цього не було. Тут буде зроблена якісна дорога аналогічна до вул.Героїв Дніпра. З обох боків будуть тротуари, облаштована велодоріжка, зливова каналізація. На перехресті з вул.Гагаріна буде облаштоване кільце для безпеки руху», – розповів Артур Савін.

«Я вітаю всіх жителів міста і цього мікрорайону. Нарешті ми можемо зробити ремонт вулиці, на який черкасці чекали вже десятки років», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар