Рейс до Львова хочуть створити у Черкаському аеропорту

Рейс до Львова хочуть створити у Черкаському аеропорту

У Черкаському аеропорту планують створити рейс до Львова. Цей маршрут є одним із найбільш затребуваних у місті.

Про це розповідає сайт 18000 з посиланням на сюжет телеканалу “Ildana“.

За словами директора комунального підприємства “Аеропорт Черкаси” Івана Далібожака, у Черкасах є потреба в створенні рейсу до Львова. Це зумовлено як відсутністю зручного залізничного й автомобільного сполучення, так і великою затребуваністю маршруту.

– Існує потреба в рейсі Черкаси-Львів. У нас залізничне сполучення досить нерозвинене. Вузлова станція – Шевченко, це майже за 25 км від Черкас. Точно така ж проблема у нас з автомобільними шляхами сполучення, – зазначив Далібожак.

Він також повідомив, що запуском рейсів з Черкас вже цікавилися дві авіакомпанії – “SkyUp” та “Українські крила”. Однак у них є певні вимоги, яким черкаський аеропорт поки що не відповідає.

– Для прийому Boeing 737 або Airbus A320 потрібна 7 категорія пожежної безпеки. Для цього треба мати 3 аеродромних пожежних автомобіля, один з яких у нас є, ще один ми хочемо відремонтувати (йому понад 40 років), а третій потрібно придбати. Має бути обладнане й периметрове огородження з атипідкопними засобами. Повинні бути й електронні прилади, які інформують про перетин периметру аеропорту живою істотою, – зазначає Іван Далібожак.

Залиште коментар