Рятувальники на Черкащині турбуються про пожежну безпеку під час жнив

Рятувальники на Черкащині турбуються про пожежну безпеку під час жнив

В районі триває жнивна кампанія. Як відомо, щоб виростити багатий урожай, необхідно вчасно і без втрат його зібрати. На сьогоднішній день на території Чигиринського району знаходиться 16-ть об’єктів господарювання, що задіяні при збиранні, зберіганні та переробці продукції врожаю.

Аби не допустити загорянь та масштабних пожеж на хлібних масивах, фахівці ДСНС постійно тримають під контролем всі протипожежні заходи, спрямовані на попередження надзвичайних подій від час жнив.

Так, фахівцями Чигиринського районного сектору Управління з дотриманням усіх проти карантинних заходів, з працівниками сільськогосподарського підприємства ТОВ «Агростар», проведено профілактичний рейд з питань дотримання правил пожежної безпеки під час проведення жнив.

Фахівці ДСНС нагадали, що в період збирання врожаю категорично забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків, використання відкритого вогню в місцях збирання та зберігання врожаю. Особливу увагу інспектори приділили зернозбиральній техніці, а саме: забезпеченість її вогнегасниками, заземлюючими ланцюгами та іскрогасниками.

Завдяки превентивним заходам від початку жнивної кампанії, в районі вдалося уникнути виникненню загорань та пожеж на хлібних масивах.

Дана робота продовжується й надалі, інформують на сайті Управління ДСНС України у Черкаській області.

Залиште коментар