Рятувальники наголошують на дотриманні правил пожежної безпеки при проведенні релігійних заходів (відео)

Рятувальники наголошують на дотриманні правил пожежної безпеки при проведенні релігійних заходів (відео)

Інспектори Золотоніського, Кам`янського, Чорнобаївського, Монастирищенського пожежно-рятувальних підрозділів та Черкаського міськрайонного відділу Управління, напередодні свята Трійці, провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед представників релігійних організацій щодо дотримання правил пожежної безпеки у культових спорудах.

Одне з найбільш шанованих свят серед православних християн, День Святої Трійці, у цьому році припадає на 7 червня. Значення Дня Святої Трійці полягає в тому, що людям було показано велике таїнство – єдність Бога в трьох особах: Отець, Син і Дух Святий. Це свято яке в Україні здавна називають Зеленими святами, вважають найбільш веселим і радісним. Щоб нічого не затьмарило святковий настрій інспекторський склад Золотоніського, Кам`янського, Чорнобаївського, Монастирищенського пожежно-рятувальних підрозділів та Черкаського міськрайонного відділу Управління, напередодні свята Трійці, провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед представників релігійних організацій щодо дотримання правил пожежної безпеки у культових спорудах.

Як повідомила пресслужба управління ДСНС України у Черкаській олбласті, головна мета таких візитів до релігійних установ активізувати профілактичну роботу серед прихожан та священнослужителів.

Під час спілкування, фахівці ДСНС нагадали священнослужителям та прихожанам, основні правила пожежної безпеки в храмах, звернули увагу на первинні засоби пожежогасіння і шляхи евакуації, а також наголосили на особливостях під час використання відкритого вогню.

Наостанок, рятувальники нагадали, що у випадку небезпеки необхідно повідомити про загрозу за телефоном «101» до Служби порятунку.

 

Залиште коментар