Рятувальники, нацгвардія та поліцейські у парках пояснюють черкащанам важливість дотримання карантину

Рятувальники, нацгвардія та поліцейські у парках пояснюють черкащанам важливість дотримання карантину

З 18 березня через пандемію коронавірусу, задля запобігання поширенню коронавірусної інфекції, Уряд ввів на території України режим надзвичайної ситуації.

Одним із дієвих заходів його реалізації залишається режим карантину та самоізоляції.

Нажаль, до цього часу не усі громадяни усвідомлюють рівень небезпеки, безвідповідально ставляться до вимог особистої гігієни, дотримання правил перебування на вулиці.

З метою привернути увагу громадян до виконання вимог режиму надзвичайної ситуації, роз`яснення основних правил карантину, бригади у складі представників Національної поліції, Національної гвардії та ДСНС провели спільне патрулювання в обласному центрі.

Чотири такі бригади відвідали два парки, – “Перемоги” та “Сосновий бір”.

Спілкуючись із громадянами, які в цей день перебували у паркових зонах, спільні патрулі нагадали, що дисципліна та виконання усіх особистих і загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції.

Представники силових структур, рекомендували громадянам без крайньої потреби не виходити на вулицю, уникати місць скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри.

Під час розмов, рятувальники вручили черкащанам інформаційні листівки в яких детально викладені вимоги заходів особистої гігієни, особливостей дотримання режиму карантину.

Планується такі рейдові перевірки вулицями обласного центру проводити до завершення карантину, інформують в Управлінні ДСНС України в Черкаській області.

Залиште коментар