Рятувальники та поліція готуються до надзвичайних ситуацій на Дніпрі

17 квітня рятувальники спільно з батальйоном поліції особливого призначення та представників водної поліції, провели моніторинг територій на узбережжі річки Дніпро, які можуть постраждати внаслідок підйому води. Про це повідомляє пресслужба ДСНС Черкаської області.

Патрульні групи у складі водолазів ДСНС та поліцейських спецпризначенців на легких катерах ДСНС, координуючи свої дії через пересувний пункт управління на базі катера BCC-95 та підтримці відділення аеророзвідки, дослідили берегову смугу Кременчуцького водосховища в місцях, які знаходяться у потенційно загрозливих дільницях річки або вже потерпають від водопілля.

Під час рейду, рятувальники та поліцейські вивчили можливість доставки гуманітарних вантажів у зону стихійного лиха та оцінили загальний стан впливу наслідків надзвичайної ситуації на місцях.


Оскільки рейд довів свою високу ефективність у напрямку моніторингу ситуації, гуманітарної підтримки населення та підтримання правопорядку, прийняте спільне рішення про проведення таких рейдів до завершення загрози паводку.

Схожі матеріали

Залиште коментар