Рішення про закриття виборчих дільниць у РФ – спроба унеможливити голосування українців у Росії, – Тренкін

Рішення про закриття виборчих дільниць у РФ – спроба унеможливити голосування українців у Росії, – Тренкін

Голова обласного виборчого штабу ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін прокоментував нещодавнє рішення ЦВК про закриття виборчих дільниць у РФ. Своє бачення ситуації він виклав на своїй сторінці у “Фейсбук“.

“Це спроба унеможливити голосування українців, що перебувають у Росії. Економічна ситуація складна, та не всі можуть втекти з України на заробітки до країн ЄС. На жаль, економічна політика влади не тільки не стримує міграційні потоки, але і стимулює їх.

За різними даними, на території РФ постійно чи тимчасово перебуває близько 3 млн громадян України, які мають право голосу. Це 17% від усіх виборців, що взяли участь у голосуванні на президентських виборах 2014 року.

Центральна виборча комісія вирішила перенести виборчі дільниці з Росії до Білорусі, Фінляндії та інших сусідніх країн. Мета одна – унеможливити їх голосування, адже ці виборці точно не підтримають владу.

Шановні співробітники МЗС та ЦВК, ви дійсно вірите, що українські заробітчани з Казані полетять до Фінляндії проголосувати? Навіть не смішно.

Також показово, що рішення було ухвалено ЦВК за рекомендацією МЗС, хоча ЦВК за Конституцією є незалежним органом і не повинна виконувати рекомендації міністерств.

Залиште коментар