Робота кипить, і ми далі рухаємось вперед, – Бондаренко про ремонт доріг (відео)

Робота кипить, і ми далі рухаємось вперед, – Бондаренко про ремонт доріг (відео)

Сьогодні зранку міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відвідав з інспекцією декілька об’єктів у Черкасах, де ведеться ремонт доріг.

У провулку Заводському підрядник учора закінчив поточний ремонт дороги. Поряд розташована школа і дитсадок, тож жителі цього мікрорайону тепер матимуть змогу привозити дітей до цих закладів по якісній дорозі. Вона, до слова, не ремонтувалася вже 50 років.

Також він відвідав вулицю Гоголя, де нині триває поточний ремонт дороги.

За словами Анатолія Бондаренка, роботи із покращення дорожнього покриття у Черкасах триватимуть і на наступному тижні. Зокрема, на вул. Нижній Горовій, вул.Пастерівській, вул.Чайковського та інших.

«Чим більше ми рухаємось вперед, тим менше ми озираємося назад, на тих, хто заважає нам працювати. Тому що ми не повинні озиратися, щоб не відволікатися від роботи. А наша справа – працювати на результат, який буде говорити сам за себе. Я думаю, що разом з вами ми досягнемо того, що нам буде чим пишатися за зроблене у нашому місті», – зауважує Анатолій Бондаренко.

1 коментар до цієї статті

  1. Анатолій

    Є за що похвалить міського голову. Це правда.
    Можливо вже вибрать маршрут проїхать по містцу з дорогами, по яких просто з задоволенням ідеш, а не петляєш від ям. Вулиці кращають. Почуваєш себе людиною. І є, хоч і не стабілізоване, відчуття, що податки, що сам сплатив – ідуть на користь собі і людям

    Відповіcти

Залиште коментар