Роботи із садіння лісу завершують у Кам’янському районі

Роботи із садіння лісу завершують у Кам’янському районі

У Кам`янському лісгоспі завершують лісокультурний сезон, який цьогоріч розпочали досить рано у зв’язку зі сприятливими погодними умовами для садіння лісу. Для посадкових робіт на лісових розсадниках було вирощено 653 тис. шт. сіянців, переважна більшість – дуба звичайного.

В осінній період 2019 року у структурних підрозділах Кам`янського лісгоспу було заготовлено 8,5 тонн лісового насіння – дуба звичайного, ялини, сосни, горіха чорного, черешні та ін. Більшість жолудів висіяли в розсадники восени, іншу частину вже використали для створення лісових культур шляхом посіву. Насіння інших лісових порід буде висіяно в лісових розсадниках для вирощування посадкового матеріалу на майбутнє.

Як зазначає директор лісгоспу Віталій Верес, план весни з садіння та висівання лісу – 104,7 га: дуба звичайного – 88,9 га, горіха чорного – 15,2 га, ясена звичайного – 0,6 га. Станом на сьогодні у лісництвах вже створено лісових культур на загальній площі 72 га. Висаджено 8 тисяч хвойних сіянців для створення плантацій новорічних ялинок.

Крім того, якщо дозволять погодні умови, кам`янські лісівники будуть намагатися максимально здійснити роботи з лісовідновлення на цьогорічних лісосіках, на яких здійснювалися лісогосподарські заходи у зимовий період.

Залиште коментар