Родин, які можуть тимчасово прихистити дітей, стане більше: в Україні стартує проєкт із підтримки сімейного патронату

«Упродовж півтора року ми працюватимемо із громадами, які пройдуть добір. Будемо підтримувати місцевих спеціалістів, заохочувати їх проводити інформаційні кампанії з добору кандидатів у патронатні вихователі. Також будемо надавати учасникам матеріальну, інформаційну, консультаційну та психологічну підтримку. Працюватимемо і над підвищенням професійної компетентності спеціалістів служб у справах дітей, фахівців з соціальної роботи, психологів, членів міждисциплінарних команд», — пояснює Зінаїда Кияниця.

Громадам допоможуть організувати заходи з популяризації патронату і розвитку сімейних форм виховання. Ще Партнерство «Кожній дитині» надаватиме благодійну допомогу: побутову техніку, засоби для навчання та гігієнічні набори. Йдеться про підтримку багатодітних, опікунських, прийомних, патронатних родин, дитячих будинків сімейного типу та сімей, які виховують дитину з інвалідністю.

Наразі триває конкурс з добору громад для участі у проєкті. Заповнити заявку на участь можна за посиланням  не пізніше 25 березня 2024 року. А дізнатися більше про проєкт можна тут .

Проєкт «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» виконується спільно Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Партнерством «Кожній дитині», Міністерством соціальної політики України, Національною соціальною сервісною службою України, Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей за фінансової підтримки Європейського Союзу.

За інформацією Міністерства соціальної політики України

Залиште коментар