Родина мера Черкас надала благодійну допомогу проєкту “Допоможи ближньому”

Родина мера Черкас надала благодійну допомогу проєкту “Допоможи ближньому”

У Черкасах успішно працює проєкт “Допоможи ближньому”, в рамках якого людей, які потрапили у тяжкі життєві обставини, на час карантину забезпечують гарячими обідами. Проєкт започаткували черкаські “батьківщинівці”, і до нього з кожним днем приєднується усе більше людей. Також з кожним днем збільшується кількість розвезених обідів, яка вже перевалила за 600 на день.

Організатори дякують усім, хто долучається до допомоги.

“Дякуємо усім нашим волонтерам, які дбають про людей, які потребують нині допомоги. Ви приклад для наслідування. Пишаємося Вами!
Сьогодні день був наповнений багатьма приємними сюрпризами!
“Волошкове поле” підтримує нас постійно! .ак сьогодні вони привезли нам понад 100 літрів молока та 100 кілограмів молочних продуктів (сметана, масло та сир кисломолочний).
Сім’я міського голови Анатолія Бондаренказробила благодійний внесок у розмірі 10 000 грн.
ТОВ Викарт-Цитрус привезли багато різноманітних овочів для приготування обідів. Це картопля, болгарський перець, баклажани, помідори, цибуля, пекінська капуста та лимони.Ігор Смірнов – дякуємо тобі!
Наша подруга та просто чудова дівчина Марина Пустовгар зробила благодійний внесок у розмірі 1000 грн. Ми тобі дуже вдячні!
Добра та любляча сім’я Іляшенків привезла 3000 цукерок до Великодніх свят, чим долучилися до благодійного проекту «Допоможи ближньому».
Ми не полишаємо доброї справи. Давайте разом робити світ добрішим! Разом ми велика сила!”, – ідеться на сторінці проєкту у фейсбук.

Залиште коментар