Роман Діскант: “Батьківщина” на виборах до Черкаської міськради покаже ще краще результат”

Роман Діскант: “Батьківщина” на виборах до Черкаської міськради покаже ще краще результат”

Вже незабаром старт виборчої кампанії до місцевих виборів. Тож Zmi.ck.ua продовжує цикл публікацій із лідерами черкаських організацій провідних політичних партій України, які поведуть свої команди на вибори.

Із нашим виданням поспілкувався керівник міської організації ВО “Батьківщина” Роман Діскант.

Про команду:

– Ми першими із політичних сил повністю публічно показали свою команду, яка буде балотуватися на виборах до Черкаської міської ради. Ми намагалися поєднати досвід та енергію. Кістяк нашої команди – це 5 депутатів, які нині представляють партію у міській раді. Окрім того, у команді є люди, які працювали у виборчому штабі під час останніх президентських та парламентських виборах. Окрім того, у виборчому списку будуть медики, освітяни, підприємці та представники релігійних течій.  Основний критерій відбору – цих людей знають у школах, садочках, дворах.

Про критику опонентів:

– За останні п’ять років наші депутати у міській раді разом із міським головою, якого було обрано саме від ВО “Батьківщина”, продуктивно попрацювали. Результати цьому бачать містяни щоденно. Але я хочу підкреслити – в цьому не тільки заслуги представників нашої партії.  Дороги, ремонти у школах та садочках, розвиток інфраструктури  зробили всі – депутати міськради різних фракцій, які підтримували розвиток міста, попри різні політичні погляди, виконком, а головне – платники податків. Саме вони і сформували бюджет, за допомогою якого є можливість займатися розвитком міста.

Зараз часто доводиться чути думку про те, що завдяки децентралізації нам додали коштів у бюджет.  Та ні, друзі, у міста просто перестали забирати в центр, Черкаси й раніше мало хороші доходи. Однак зараз ще державною на плечі міського бюджету були покладені додаткові фінансові навантаження – зарплати медикам, освітянам, компенсація за пільгові перевезення у громадському транспорті та ін.

Із чим йдуть на вибори:

– Наше гасло “Черкаси – це місто, де хочеться жити”.  ВО “Батьківщина”, як і раніше, виступає за розвиток міської інфраструктури. Так, у цю депутатську каденцію основна частина розвитку мікрорайонів була залучена здебільшого на Митницю – будівництво дороги, створення набережної зони, комунальних пляжів, освітлення, велодоріжки, прогулянкових зон. Вважаю, що ми трохи винні мікрорайонам Південно-Західному та Д.  Тому в наступну каденцію будемо розвивати саме ці мікрорайони. Вже є прекрасні ідеї, що можна там зробити. Окремий орієнтир – створення високооплачуваних робочих місяць та залучення інвестицій в місто. Давайте чесно – знайти роботу до 10 тисяч гривень у Черкасах можливо і зараз. Однак працевлаштуватися на заробітну плату від 20 тисяч гривень – важко. Я вважаю, що заробітна плата після 25 тисяч – це ті гроші за яких люди будуть залишатися у місті та розвиватися.

Окрім того – необхідно продовжувати розвивати культурний сектор.  Наприклад, мені дуже подобається, щоостанні два роки у нас постійно проводяться різноманітні івенти та фестивалі. І організаторами є саме молодь. Оці вечори музики і танців на пляжах – дуже імпонують. Необхідно продовжувати розвивати цей культурний сектор.

Про кандидата на посаду міського голови віл ВО “Батьківщина”:

– Якщо у нас буде людина, яка зможе поборотися за перемогу у виборах міського голови Черкас – готові це питання розглядати. Наразі підтримуємо діючого мера Анатолія Бондаренка. Ми разом пройшли з ним чималий шлях за останні 5 років,  він не завжди був легким. Але наша партія ніколи не змінювали своїх поглядів, стратегію та курс. І я думаю, що виборці гідно оцінять нашу роботу. Депутатам від нашої фракції не соромно дивитися людям в очі. Все що було обіцяно – зроблено.

Про відтік кадрів:

– Cтаном на сьогодні партію покинуло троє людей – це діюча депутатка міськради Тетяна Чорнобіль (мер Черкас Анатолій Бондаренко вже озвучив її у складі своєї команди “За майбутнє”, – Ред), Андрій Мушієк та Юрій Панченко.  Всі інші досвідчені партійці залишилися та будуть працювати на перемогу під час виборчої кампанії.

Про результат виборів до Черкаської міської ради для партії:

– Нинішня каденція була складною. Але вважаю, що наші 6 депутатів мали змогу ініціювати важливі рішення і що головне – вони були на користь місту.  Мій прогноз – у наступній каденції ВО “Батьківщина” буде представлена у міській раді більшою кількістю депутатів, ніж зараз. Тобто ми покажемо ще кращий результат на виборах, ніж у 2015 році.

Залиште коментар