Роман Діскант: “Люди, які приїжджають у Черкаси, захоплюються нашим містом” (відео)

Роман Діскант: “Люди, які приїжджають у Черкаси, захоплюються нашим містом” (відео)

Черкаси стають дедалі комфортнішими, безпечнішими і привабливішими для розвитку особистості. У цьому переконаний голова фракції ВО “Батьківщина” у Черкаській міській раді Роман Діскант.

Своїми думками щодо політичної та економічної ситуації він поділився в ефірі студії “Вичерпно”.

За його спостереженнями, багато людей, які приїжджають у Черкаси, захоплюються нашим містом.

“У нас є певний комплекс меншовартості. Часто люди не помічають позитивних змін, за якими спостерігають щодня: що у Черкасах ремонтуються дороги, тротуари, освітлюються вулиці та пішохідні переходи, будуються розважальні заклади та житлові будинки. Жителі міста часто не бачать і не цінують розвитку. Від цієї звички потрібно позбавлятися”, – говорить депутат.

На думку Романа Дісканта, Черкасам наразі не вистачає якісних високооплачуваних робочих місць. Це б дало додаткових поштовх для розвитку міста.

Роман Діскант у студії "Вичерпно"

Депутат Черкаської міської ради Роман Діскант у студії «Вичерпно»Говоримо:- просив виважено ставитися до слів: що сказав депутат Анатолію Бондаренку про протистояння з Президентом?- «за сприяння Батьківщини»: чи варто ототожнювати здобутки міської влади з політичним брендом?- як партнери маємо погодитися: чому цій каденції не вдалося уникнути роздачі посад за партійним принципом?Про це та інше дивіться у відео.

Опубліковано Вичерпно Середа, 1 липня 2020 р.

 

Залиште коментар