Ротань визначив футболістів, які візьмуть участь у навчально-тренувальному зборі

Ротань визначив футболістів, які візьмуть участь у навчально-тренувальному зборі

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань визначився зі списком футболістів, які візьмуть участь у навчально-тренувальному зборі в Австрії перед виступом команди у фінальному турнірі чемпіонату Європи. Про це повідомляє Черкаський спорт.

Австрійський збір синьо-жовтих, приурочений до підготовки до Євро-2023 (U-21), розпочнеться 7 червня. 16-го числа відбудеться товариський матч між молодіжними збірними України та Ірландії (початок – о 19.00 за київським часом).

До офіційної заявки молодіжної збірної України на Євро-2023 ввійдуть 23 гравці, причому у списку можуть опинитися й ті футболісти, яких викликано на червневий збір національної команди України.

Нагадаємо, що цього року молодіжна збірна України візьме участь у фінальному турнірі Євро-2023 (U-21). Загалом у форумі, що проходитиме в період із 21 червня до 8 липня в Грузії та Румунії, братимуть участь 16 команд. За підсумками жеребкування синьо-жовті потрапили до групи В, де зустрінуться із Румунією, Іспанією та Хорватією.

Залиште коментар