Розділити собаку навпіл між членами подружжя. Таке рішення ухвалив Соснівський суд Черкас

Розділити собаку навпіл між членами подружжя. Таке рішення ухвалив Соснівський суд Черкас

Суд розглянув у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Катерини Вергай до Руслана Вергая та зустрічний позов про поділ спільного майна подружжя. Зокрема, суд розділив між подружжям квартиру та автомобіль Mazda Xedox 6, пише “ІнфоМІСТ” з посиланням на сайт “Забебалі“.

Проте особливо цікавим виглядає вердикт суду щодо йоркширського тер’єра. Соснівський суд встановив, що “сука породи йоркширський тер’єр на кличку Abigal de Pule”, є спільним сумісним майном подружжя. У порядку поділу спільного майна подружжя суддя Пересунько визнав за кожним членом подружжя “право власності на ½ ідеальну частину суки породи йоркширський тер’єр на імя Abigal de Pule”.

“Відповідно до 71-ї статті Сімейного кодексу передбачено, що неподільні речі присуджуються одному з подружжя, якщо інше не визначено домовленостями між ними. Тварина – неподільна річ, отож, суд повинен був лишити її в когось із подружжя і компенсувати іншому вартість тварини. Перед тим, звичайно, оцінити вартість, але залишити тваринку комусь одному. А так суд поділив неподільну річ. Прийде виконавча служба, і як вони будуть виконувати рішення?” – коментує черкаська юристка Людмила Бордунос.

Зазначимо, що в мережі OLX цуценя йоркширського тер’єра в середньому коштує від 3 до 6 тисячгривень. Проте також є особини вартістю в 20-30 тисяч гривень.

Залиште коментар