Розпочався ремонт шляхопроводу на трасі Київ-Одеса під Жашковом

Розпочався ремонт шляхопроводу на трасі Київ-Одеса під Жашковом

На автомобільній дорозі загального користування державного значення М-05 Київ-Одеса у Жашківському районі проводять роботи з експлуатаційного утримання шляхопроводу на км 146+995, інформує прес-служба САД у Черкаській області.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, роботи з реконструкції цього шляхопроводу проводить підрядне підприємство ТОВ «МОСТ-Девелопмент», яке перемогло у тендері, надавши найбільш привабливу цінову пропозицію, що проводився у системі публічних державних електронних закупівель «ProZorro».

Попередньо комісією було проведене обстеження шляхопроводу, під час якого фахівцями було виявлено недоліки та пошкодження, визначено необхідний перелік ремонтних робіт.

Експлуатаційне утримання шляхопроводу передбачає ремонт прогонової будови мосту, захист від корозії бетонних та металевих конструкцій, ремонт деформаційних швів, ремонт залізобетонної плити проїзної частини, укріплення конусів мосту залізобетонними плитами, влаштування гідроізоляції проїзної частини, ремонт покриття та інше.

Залиште коментар