Ризики будівництва Канівської ГАЕС обговорили урядовці та громадськість

Ризики будівництва Канівської ГАЕС обговорили урядовці та громадськість

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи ВРУ ухвалив рішення “Про рекомендації круглого столу на тему: “Екологічні аспекти розвитку гідроенергетики в Україні”. Про це пише Діловий регіон.

Проведення засідання круглого столу було ініційовано громадськими організаціями, зокрема, ГО “Національний екологічний центр України”. Вони переконані, що ухвалена Урядом Програма розвитку гідроенергетики до 2026 року несе екологічні ризики, пов’язані з можливістю спорудження ряду гідроелектростанцій без дотримання екологічних вимог.

Особливе занепокоєння громадськості викликають проекти: будівництва каскаду із 6-ти ГЕС на р.Дністер, будівництва Канівської та добудови Ташлицької ГАЕС.

Міністерство екології та природних ресурсів підтримало громадськість щодо необхідності проведення системного аналізу доцільності реалізації кожного окремо взятого об’єкту будівництва з урахуванням потенційних соціально-економічних, екологічних, політичних та інших наслідків.

Залиште коментар