Сьогодні в Каневі пройде «Ярмарок здоров’я»

Сьогодні в Каневі пройде «Ярмарок здоров’я»

Сьогодні  в Каневі, на набережній Дніпра планується проведення концерту та показу художнього фільму з нагоди загальноулюбленого народного свята Івана Купала. Про це повідомив сайт Канівс ької міської ради.

“Начальник відділу культури Оксана Труфанова поінформувала, що заходи пройдуть за скороченою програмою. Усіх необхідних карантинних заходів буде дотримано. Ведучі свята наголошуватимуть на дотриманні дистанції, у відвідувачів буде можливість обробляти руки антисептиком. Також усі бажаючі матимуть змогу скористатися захисною маскою, утім, на свіжому повітрі це не є обов’язковим.

Окрім того, в заходах візьмуть участь представники Канівського Центру первинної медико-санітарної допомоги, які проведуть «Ярмарок здоров’я», оголосила головний лікар Центру Наталія Горьова.

Відтак, під час заходів на Івана Купала канівці матимуть змогу дізнатись актуальну інформацію про: укладення декларацій з лікарем, вакцинацію, урядову програму «Доступні ліки», медичну допомогу при невідкладних станах та COVID-19.

Також жителі міста зможуть перевірити рівень цукру в крові, виміряти артеріальний та очний тиск, визначити індекс маси тіла, отримати дотестове консультування на імунодефіцит людини. А також отримати багато іншої актуальної інформації, зокрема, що робити при укусах змій, кліщів, сонячних опіках і т.д., інформують медики”, – йдеться у повідомленні.

 

Залиште коментар