Ще в одній школі Черкас урочисто відкрили сучасний спортивний майданчик

Ще в одній школі Черкас урочисто відкрили сучасний спортивний майданчик

Сьогодні, 22 вересня, у Чекаській ЗОШ № 26 імені Ігоря Момота відбулося офіційне відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям та сучасними вуличними тренажерами. Його облаштували в рамках реалізації громадського бюджету.

В минулому році цей проект підтримали 754 жителі міста. Для облаштування майданчика з бюджету було виділено 825 тисяч гривень.

Нагадаємо, що програма “Громадський бюджет” почала працювати в Черкасах у 2015 році. Завдяки ній жителі міста мають можливість запропонувати проект, який найбільше потрібен місту, конкретному мікрорайону, навчальному чи лікувальному закладу тощо.

Як розповіла директор школи № 26 Галина Титаренко, навчальному закладу гостро бракувало сучасного спортивного майданчика, тому й вирішено було взяти участь у програмі громадського бюджету.

“Тепер ми маємо сучасний спортивний майданчик, який відповідає європейським стандартам якості. Це поле можна облаштовувати й для гри у волейбол. Займатися тут зможуть не лише наші учні, а й дітки з довколишніх будинків”, – зазначила Галина Титаренко.

Цього року в Черкасах нові майданчики звели в школах №№ 28, 32 та 34. Також будівельні роботи розпочаті у школах №№ 10, 12, 13  та в 31-ій гімназії міста.

“Розвиток фізичної культури та спорту – один із пріоритетних напрямків у галузі освіти, – наголосив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. – Ми продовжимо рухатися в цьому напрямку, адже немає нічого ціннішого за безпеку й здоров’я наших дітей”.

 

Залиште коментар