Сергій Куліш став кращим спортсменом вересня-2023 на Черкащині

Сергій Куліш став кращим спортсменом вересня-2023 на Черкащині

Визначення та відзначення кращого спортсмена місяця за результатами виступів на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів стало гарною традицією на Черкащині. Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області опрацьовує подання та голосуванням визначає переможця.

У вересні за звання кращого боролися троє претендентів: веслувальниця Валерія Шарова, велоспортсменка Ганна Позднякова та стрілець Сергій Куліш. Зваживши на загальний результат, перемогу цього разу віддали Сергієві Кулішу. Він став кращим спортсменом вересня-2023 на Черкащині. Сергія та його тренера олімпійський осередок відзначить грошовою премією.

Детальніше про здобутки спортсменів:
Заслужений майстер спорту України Сергій Куліш узяв участь у відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби з олімпійських вправ, що приймала Вінниця. Спортсмен виборов перемогу у вправах МГ-5 – стрільба на 50 метрів із трьох положень та ГП-6 – стрільба на 10 метрів 60 пострілів, а також посів другу сходинку у вправі ГП-мікст. Загальний результат – 850 очок. Тренує Сергія Віктор Нагній.

Майстер спорту України Валерія Шарова взяла участь у чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, що проходив в Умані. У здобутку спортсменки – 6 призових місць: золото у вправах С-4 на 500 метрів та С-4 на 200 метрів; срібло у вправі ХС-2 на 200 метрів; бронза у вправах С-2 на 200 метрів, С-2 на 500 метрів, ХС-2 на 500 метрів. Її результат – 725 очок. Тренер спортсменки – Олексій Іванов.

Кандидат у майстри спорту України Ганна Позднякова стала учасницею кількох змагань із велоспорту. На відкритому чемпіонаті України в командній гонці, гонці критеріум із велосипедного спорту (шосе) у Львівській області спортсменка виборола золото в командній гонці та срібло в критеріумі. Під час чемпіонату України на відкритому треку (олімпійські номери програми) з велосипедного спорту (трек) у Києві Ганна здобула три других місця – у командній гонці переслідування (юніорки 3 км), в омніумі (юніорки), медісоні (юніорки) та два третіх місця – у спринті (юніорки), командному спринті (юніорки). Її результат – 642,5 очки. Тренує спортсменку Віталій Степаненко.

Залиште коментар