Шахрая, засудженого у Польщі, затримали на Черкащині (відео)

Шахрая, засудженого у Польщі, затримали на Черкащині (відео)

Оперативники поліції Черкащини затримали іноземця, якого за вчинення шахрайських дій понад десять років розшукувала поліція Республіки Польща. Польський суд вже виніс обвинувальний вирок та призначив покарання у вигляді позбавлення волі на строк три років та один місяць .

Співробітники управління карного розшуку у взаємодії із працівниками Черкаського відділу поліції встановили місцезнаходження та затримали громадянина Республіки Польща, який перебував у розшуку за вчинення шахрайських дій на території своєї батьківщини. Чоловік проживав на території Драбівського району, де під виглядом законослухняного громадянина влаштувався на роботу на одне з місцевих сільськогосподарських товариств.

Його затримали поліцейські Черкащини, після надходження до поліції області інформації про те, що чоловік перебуває в розшуку. Крім того, за наявною інформацією, судом міста Лобез Республіки Польща його вже визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених статтею 286 параграфом 1 Кримінального кодексу Республіки Польща та призначено покарання у вигляді трьох років та одного місяця позбавлення волі.

На даний час вживаються заходи щодо екстрадиції затриманого.

Повідомив сектор комунікації поліції Черкаської області.

Залиште коментар