Ще одна вулиця у Черкасах засяяла новими ліхтарями

Ще одна вулиця у Черкасах засяяла новими ліхтарями

На вулиці Байди Вишневецького у Черкасах завершилося оновлення вуличного освітлення із ДНАТ на світодіодні LED-світильники. Перед реконструкцією стан освітлення оцінювали як незадовільний, оскільки були ділянки, які зовсім не освітлювалися.

На вулиці Байди Вишневецького додатково встановлено 12 залізобетонних опор. 83 лампи: ДНАТ-70 (73 шт.), ДНАТ-100 (9 шт.) та ДРЛ-150 (1 шт.) замінено на 77 сучасні світодіодні LED-світильники.

«LED-світильники є екологічно безпечнішими для навколишнього середовища. Тому ми вже на черговій вулиці у цьому році покращуємо вуличне освітлення та замінюємо світильники ДНАТ на світодіоди. Після реконструкції вулиці Байди Вишневецького за 5 років із міського бюджету буде зекономлено майже 125 тисяч гривень. Завдяки світодіодним світильникам вуличне освітлення нашого міста стає економічно вигідним та надійним”, – зазначає заступник директора КП “Міськсвітло” Павло Собко.

“Міська влада робить все для того, щоб Черкасами було зручно і безпечно пересуватися як вдень, так і в темну пору доби”, – зауважує міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар