Ще одну зупинку громадського транспорту облаштовують у Черкасах

Ще одну зупинку громадського транспорту облаштовують у Черкасах

Комфортне та зручне місце очікування громадського транспорту для містян та гостей нашого міста з’явиться на бульварі Шевченка. Зараз триває монтаж основи зупинки «Казбетська». Після чого буде встановлено її каркас й облаштовано прилеглу території та пішохідні доріжки. Всі роботи виконує КП «ЧЕЛУАШ», інформують у Черкаській міській раді.

Як розповів директор цього підприємства Олексій Мельник, за дорученням міського голови Анатолія Бондаренка у Черкасах нинішнього року встановлено 10 нових зупинок громадського транспорту, ще 35 – зазнали повного капітального оновлення. Зокрема, було демонтовано старі аварійні частини та замінено сучасними матеріалами, відновлено бокові стінки, здійснено монтаж і ремонт лавочок, фарбування тощо.

– У планах КП «ЧЕЛУАШ» – продовжувати відповідну роботу й надалі, встановивши щонайменше 15 нових зупинок наступного року. Оскільки – це, насамперед, зручність, захист від нестабільних погодних умов під час очікування містянами громадського транспорту, що особливо актуально в осінньо-зимовий період. Проте, звісно, все залежатиме від подальшого фінансування, яке ухвалюватимуть депутати міської ради, – наголосив керівник підприємства.

Залиште коментар