Ще три мультифункціональні спортмайданчики збудують на Черкащині

Ще три мультифункціональні спортмайданчики збудують на Черкащині

Будівництво ще трьох мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту погодили в області. Візьмуться за їхнє будівництво у Золотоноші, Єрках та Кам’янці. Відповідне рішення сьогодні ухвалила комісія облдержадміністрації з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту.

Нагадаємо, області з держбюджету на будівництво мультифункціональних майданчиків, відповідно до постанови КМУ № 571 від липня цього року, розподілили 5,7 млн грн субвенції. Свої 50% фінансування проекту будівництва мають передбачити з місцевих бюджетів. У середньому вартість одного мультифункціонального майданчика сягає 1,2-1,5 млн грн.

Відзначимо, мультифункціональний спортивний майданчик має вигляд площинної споруди з поліуретановим покриттям, із нанесенням різнокольорової розмітки. Він відповідно обладнаний для різних ігрових видів спорту. Кожна громада чи місто самостійно обирає ігрові види спорту, які найбільше культивуються серед її мешканців: баскетбол, футбол, гандбол, волейбол та інші.

За інформацією з сайту Черкаської ОДА.

Залиште коментар