Щоб підтримати безпритульних тварин, черкаські учні зібрали корм

Щоб підтримати безпритульних тварин, черкаські учні зібрали корм

Сорок кілограмів корму назбирали учні Черкаської загальноосвітньої школи №26, щоб підтримати безпритульних тварин. За словами організаторки акції Юлії Супрунович, двічі на рік діти приносять їжу для тварин і віддають волонтерам.

Про це інформує “Суспільне“.

Учениця 7 класу Ксенія Пелепей розповіла, що до акції зі збору корму долучається із 3-го класу. Заохотила її до акції вчителька Юлія Супрунович.

Восьмикласниця Анастасія Гуділіна принесла корм, бо хвилюється за безпритульних тварин, її благодійність підтримують й рідні.

“Я коли казала мамі про акцію, вона відповіла, що добре, ми підемо, купимо корм. У мене є собачка йоркширський тер’єр, її звати Беккі, вона у мене нещодавно, їй п’ять місяців”, – каже Анастасія.

Вчителька біології та хімії Юлія Супронович опікується збором корму для тварин у черкаській школі №26. Педагогиня розповіла, що перед цим серед дітей проводять пояснювальну роботу:

“І вчителі беруть участь, бо в усіх є домашні тваринки і всі приносять цей корм. У нас вся школа бере участь, особливо молодші – вони взагалі тягнуть такими сумками, що 40 кг – це ще просто початок”, – каже вчителька.

Волонтерка Яна Тябут розповіла, що із 26-ю школою співпрацюють тривалий час, тому що дівчина закінчила цей навчальний заклад. У пріоритеті – певний тип корму.

“Однозначно ми харчуємо сухим кормом тварин, це набагато зручніше і корисніше, збалансованіше. Тому що варити каші у нас немає змоги. Покривати ту кількість тварин, якими ми опікуємося – це сотні, тому сухий корм – це той варіант, що нам підходить. Ми просимо, щоб це був хоча б якийсь середній або вищий гатунок, тому що є дуже дешеві корми, якими не можна харчувати тварин,” – зауважила Яна Тябут.

Собачий корм потрапить до комунального притулку, а котячий отримають кілька волонтерів, які опікуються тваринами. Ще частину зібраного корму Яна відвозить у ветклініку, де живе 13 котів, підібраних на вулиці.

Через карантин, спілкування та знайомство з кошенятами поки що обмежене, каже волонтерка, але якщо завчасно зателефонувати – вона готова зустрітися із новими власниками тварин.

1 коментар до цієї статті

  1. Можна лише схилитись у поклоні за таку ініціативу. От, лише не розумію, прочитавши, хто і навіщо виробляє й продає “дешеві корми, якими не можна харчувати тварин”?

    Відповіcти

Залиште коментар