Шкільні ліги: на Черкащині тривають командні двобої

Уже 5 тижнів поспіль  в області триває територіальний етап змагань “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”. Традиційно учнівські команди виборюють першість у п’яти видах спорту: баскетболі, футзалі, волейболі, черлідингу та спортивному орієнтуванні.

Цього тижня у 19 громадах Черкащини проведуть загалом 28 змагань. Сьогодні вони вже фінішували в Білозірській тергромаді. Тут за перемогу змагалися баскетболісти двох шкіл. А ще – три команди із футзалу. Абсолютна першість за спортсменами  білозірського ліцею.

– Енергетика позитиву під час змагань  на максимумі, – наголосив заступник очільника області Олександр Шамрай. – Наші команди націлені на перемогу і в наступних етапах. А головне – на національному.

Також для учасників  проекту “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”проводять майстер-класи. Зокрема, відомі спортсмени Черкащини та країни.

У  Білозірській громаді секретами майстерності з учнями ділились гравці баскетбольної команди “Черкаські Мавпи” Ілля Упир та Артур Назаренко. А  тонкощам футзалу їх навчали наші профі – Богдан Кулинич та Роман Поліщук.


Джерело: Черкаська ода

Залиште коментар