Шкільний автобус і сучасне обладнання для класу інформатики отримала Бабанська школа

Шкільний автобус і сучасне обладнання для класу інформатики отримала Бабанська школа

Бабанська ЗОШ, що на Уманщині, поповнилася новим освітнім устаткуванням. Відтепер учні початкових класів опановуватимуть інформатику в новенькому сучасно обладнаному класі. Водночас навчальний заклад отримав і новий шкільний автобус, інформують в Уманській РДА.

Кабінет інформатики для учнів початкових класів придбали на умовах співфінансування з обласним бюджетом. Загалом на це спрямували 300 тис. грн. Для нового кабінету інформатики закупили 17 ноутбуків, інтерактивну дошку та проектор, а також виконано ремонт класу.


На придбання ж шкільного автобуса виділили 1 млн 725 тис. грн. Це стало можливим завдяки співфінансуванню 50/50 районного бюджету (за рахунок субвенції сільських рад) з обласним. Ним будуть підвозитися учні з прилеглих сіл. Зокрема Гродзевого, Коржового Кута і Свинарки.Керівник Уманської РДА Євгеній Данченко відмітив, що до створення комфортних умов для навчання та виховання дітей долучилися як на рівні області, так і району. Звертаючись до школярів, очільник району зазначив, що сьогодні все робиться для того, щоб їм було комфортно навчатися у школі та щоб вони мали бажання здобувати знання, які допоможуть у майбутньому стати інженерами, архітекторами, лікарями, вчителями.


Відзначимо, нині у навчальному закладі навчається 201 учень. Кожного року школярі беруть участь і стають призерами районних та обласних предметних олімпіад, Інтернет-олімпіад, конкурсів різних рівнів та спрямувань. У 2017 році усі випускники цього закладу склали державну підсумкову атестацію та зовнішнє незалежне оцінювання. Бабанська ЗОШ I-III ступенів є опорною з таких предметів: економіка, фізика та астрономія. На базі освітнього закладу проходять районні та зональні спортивні змагання.

Залиште коментар