Шполянські рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з дітьми

Шполянські рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з дітьми

В Лозуватській загальноосвітній школі рятувальники 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини в рамках Всеукраїнської громадської акції “Запобігти. Врятувати. Допомогти.” провели масовий захід.

В ході зустрічі із учнями та педагогами рятувальники намагалися навчити дітей основним правилам пожежної та техногенної безпеки, ознайомити та роз’яснити питання безпечної життєдіяльності населення, популяризувати професію рятувальника.

У ході акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» рятувальники особливу увагу присутніх звертали на дотримання основних правил безпечної поведінки у побуті. Дітей застерігали від небезпечних забав із сірниками й запальничками роз‘яснювали правила безпеки при користуванні електричними та газовими приладами. Спілкуючись із фахівцями рятувальної служби діти дізналися про заходи безпеки у випадку виявлення вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів, навчились правильним діям у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Під час практичної частини заходу, рятувальники із залученням пожежно-рятувального автомобіля та спеціальної техніки провели для присутніх показові виступи. Згодом діти мали змогу також спробувати себе у ролі справжніх рятувальників.

На завершення зустрічі діти не приховували, що отримали багато нової інформації щоб допомогло їм краще зрозуміти особливості діяльності Служби порятунку, а також щодо можливих небезпек у навколишньому середовищі Учасники акції зауважили, що професія рятувальника надзвичайно важлива та необхідна для безпеки громадян, збереження національного багатства й довкілля, але в той же час є досить нелегкою та небезпечною.

Залиште коментар