Сільську громаду на Черкащині навчатиме волонтер Корпусу Миру США

Сільську громаду на Черкащині навчатиме волонтер Корпусу Миру США

У Бузівській ОТГ, що на Жашківщині, працюватиме волонтер Корпусу Миру США. Він навчатиме громаду, як стати соціально та економічно стабільною.

Ще торік в листопаді Бузівська ОТГ зареєструвалася в проекті, який реалізує Корпус Миру США в Україні «Розвиток громад». Про це йдеться в «Сільські обрії».

– Тут дуже все просто: «заряджаєш і відпускаєш», а потім чекаєш на результат. Так виходить і з нашими проектами. Ми надсилаємо заявки скрізь, де бачимо вигоди для розвитку нашої громади. Відтак, ще в листопаді подалися й на цей проект. Буквально минулої п’ятниці прийшов лист, що до нас приїде волонтер із США, який впродовж двох років працюватиме з нами та навчатиме нас, – каже сільський голова Олександр Фуркало. – Окрім того, він може організовувати гуртки для занять з дітьми чи дорослим населенням. Ми сподіваємося, що завдяки йому жителі нашої ОТГ ще й знання іноземної мови покращать.

Загалом метою співпраці буде допомога Бузівській ОТГ стати економічно та соціально стабільною через посилення громадянського суспільства та покращення ділового середовища.

Залиште коментар