Сірі стіни жителька Кам’янки перетворює на квітучій сакуровий сад (фото)

Сірі стіни жителька Кам’янки перетворює на квітучій сакуровий сад (фото)

Ніжні рожеві квіти сакури розцвітають на сірому бетонному паркані хлібзаводу у Кам’янці. Створює таку красу художниця Альона Дубина.

«Взагалi сама iдея розмальовувати паркани, на яких молодь пише казна-що, прийшла до мене рокiв три тому, коли я розмальовувала пiд’їзд на замовлення, але це просто була iдея… А от нагальною потребою це зробити стало, коли я здала доньку в садочок та ходила повз тi бетоннi стiни з нецензурними словами. Я стала фотографувати тi стiни та зверталася до місцевої влади по підтримку, адже сама фiнансово потягнути розпис такої площі не змогла б. Спершу підтримки не отримала, чекала рiк, так нiхто й не вiдповiв. Тож, дочекавшись весни, я знов пiшла “брати штурмом” «бiлий дiм», та цього разу звернулась до тих, що треба», – розповіла Альона.

За її словами, проект «Сакурова алея на паркані хлібзавода» був підтриманий мером Кам’янки Володимиром Тіроном. Отже всi фiнансовi видатки та паперовi питання взяла на себе мерiя.

«А чому саме сакури? Тому що геть нещодавно висадили справжню сакурову алею, а менi сяйнула думка, чому ж не продовжити сакурову алею на парканi? Депутати пiдтримали мою iдею, тож тепер я “саджаю сакурову алею” вже на парканi… Тиждень, як я її малюю, стовбури вже до кiнця паркану, тепер щодня “поливаю, щоб зацвiли”, – посміхається художниця.

Альона вже має досвід малювання на великих площах: два з половиною роки тому розмальовувала під’їзд будинку, літом розмальовувала людям дім. Альона Дубина заробляє на життя власним талантом – малює портрети, шиє карнавальні костюми, робить зачіски і манікюр і прикрашає одяг знайомим. Нинішній проект майстрині – сакуровий паркан – радуватиме око багатьох кам`янчан та гостей міста.

Залиште коментар