Сітки у школі танців: як у Шполі мами та бабусі плетуть маскування захисникам

Дитячі тренування танцювального гуртка “Еліт” у Шполі поєднуються з волонтерською діяльністю. Поки діти танцюють, їхні мами та бабусі плетуть маскувальні сітки. Батьки кажуть, що допомагати війську у такий спосіб їх надихнула керівниця хореографічного колективу Леся Осадчук.

Олена Ветушко, мама дівчинки-танцівниці розповідає, що плетінням сіток для захисників активно почали займатися відколи перейшли у нове приміщення студії танцю “Еліт”.

“Через тиждень, поряд з  танцювальною зоною облаштували станок  і натягнули сітку, почалась кропітка робота мам, бабусь. Долучаються всі батьки, кому зручно у будь-який час. Між перервами у тренуваннях допомагають діти нарізати тканину, — говорить Олена, — І це, не єдиний спосіб допомоги військовим, ми також печемо випічку, готуємо тушковану продукцію, каші. Щоб вчасно зібрати захисникам  замовлення, донатимо на матеріали, цвяхи, інші необхідні речі. Звичайно, цей процес, вміло організувала і надихнула наставниця наших дітей Леся Осадчук, бо вона не бачить  себе без волонтерства, — каже Олена Ветушко.

Зараз батьки завершують плести третю маскувальну сітку.

“Потреби нашого невеличкого волонтерського об’єднання є постійними, — розповідає Леся Осадчук, —  щойно  партія сіток сплетена — одразу відправляється військовим.  Я щиро вдячна батькам за потужну підтримку, ми діємо спільно і без них, я б не впоралась. Часто після тренувань  вантажимо автомобіль необхідним і прямуємо до відділення пошти, — продовжує керівниця “Еліт”. — Переносимо ящики, черга, пакування, і, нарешті, відправка. Скоро все потрапить нашим оборонцям. Емоційні відчуття не передати — щоразу сподіваємося, когось  від ворожого прицілу врятує маскувальна сітка, зігріють теплі речі, а смачна випічка і продукти нагадають про рідний дім.

 

Нещодавно отримали подарунок від воїнів 15-го окремого мотопіхотного батальйону “Суми”, хлопці передали прапор, приємно всьому колективу, але бажання  у родини “елітівців” одне — перемога і повернення захисників у свої родини  живими.

Джерело: Шполяночка

Залиште коментар