Скейт-парк, шкільний стадіон, ремонт дорожнього покриття: як розвивається Золотноша

Скейт-парк, шкільний стадіон, ремонт дорожнього покриття: як розвивається Золотноша

Майже 6 мільйонів гривен з державного фонду соціально-економічного розвитку отримає Золотоноша. Ці кошти будуть спрямовані на нове будівництво спортивного майданчику Золотоніської спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій. Вартість цього об’єкту складає 4 млн 900 тис. грн. Із цієї суми – 3 млн 028 тис. – це державна субвенція.Про це пише Золотоноша. сіті.

На будівництво майданчику для занять екстремальними видами спорту (скейт-парку), який коштує 2 млн 348 тис., третю частину грошей виділяє держава. Нагадаємо, що на попередній сесії Золотоніської міської ради для такого будівництва депутати виділили чималу земельну ділянку (1 га), що навпроти міського стадіону дитячо-юнацької спортивної школи.

Окрім того, частину субвенції спрямують на ремонт дорожнього покриття міста. Це вулиці, які йдуть перші у списку в рамках програми «Золотоноша власними руками», коли люди за власний кошт виготовляли проєктно-кошторисну документацію. Капітальний ремонт розпочнуть з вулиці Туликова. Державна субвенція складає майже 1 млн 119 тис. грн. Потім – провулки 2-й Новий та Ново-Бахівський – 878 тис. грн.; третя – Козацька − 1 млн 96 тис. грн. Державні кошти – 485 тис. грн., з міського бюджету буде спрямовано решту – 610 тис. грн. Варто зазначити, що однією з головних умов надання державної субвенції є: усі об’єкти мають бути завершені до кінця 2020 року.

Довідково. У Золотоноші загальна кількість вулиць та провулків складає 266, у тому числі, мережа комунальних доріг – 153 км, зокрема 87,5% – з твердим покриттям. Протяжність вулиць, обладнаних закритою дощовою каналізацією, – 25 км.

Залиште коментар