Скоро у місті Черкаси стартують ремонти доріг

Скоро у місті Черкаси стартують ремонти доріг

Як повідомив директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник, поточний ремонт доріг, який проводить підприємство, розпочнеться не раніше, ніж через три тижні, оскільки асфальтобетонні заводи також почнуть працювати саме в цей період.

Наразі ж тривають роботи по прибиранню зелених зон та прибордюрної частини. Наразі в місті складено графік прибирання та працюють три бригади підприємства.

Міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення директору департаменту ЖКК Олександру Яценку взяти під особистий контроль санітарний стан міста, а також організувати традиційні дні благоустрою, які зазвичай проводяться до Великодня.

Нагадаємо, минулого року в Черкасах було відремонтовано більше 230 тисяч м2 міських доріг, що є досить високим показником проти минулих років.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

1 коментар до цієї статті

  1. Тетяна

    Коли у нас мешканців мікрорайону відремонтують пішохідний тротуар – це зупинка Анатолія Лупиноса.Уже третя зима закінчується як зняли асфальтне покриття. Після того нічого не зробили. В нашому районі є дитячий садочок, його відвідують хворі діти з синдромом “Дауна”, кожний ранок та вечір їх
    “тянуть за руки” по болоті. Як тільки пройде дощ, а зимою, крім цього року тане сніг,стоїть вода та грязь. Всі мешканці та діти обходять та йдуть по дорозі В.Чорновола, де їздять машини та інший транспорт .Всі ми розуміємо, що ризикуємо своїм життям та життям своїх дітей, але й іншого виходу немає. Дякуємо Вам від усіх хворих дітей та мешканців мікрорайону ,як що звернете на нас увагу!

    Відповіcти

Залиште коментар