Скоро жителі ПЗР зможуть користуватися новим тротуаром, – Анатолій Бондаренко

Скоро жителі ПЗР зможуть користуватися новим тротуаром, – Анатолій Бондаренко

У Південно-Західному районі Черкас триває капітальний ремонт вул.Сумгаїтської. Нині тут облаштовують тротуари, укладаючи тротуарну плитку.

Про це у своєму відеоблозі розповів міський голова Анатолій Бондаренко.

«Із самого ранку на цій ділянці дороги тривають роботи. Погода сприяє їх вчасному проведенню, тому облаштування тротуару відбувається відповідно до графіку. Поряд із пішохідною частиною буде зроблено технологічний проїзд і велосипедну доріжку шириною 2,5 метри. Так що вже скоро жителі Південно-Західного району будуть користуватися новим зручним та красивим тротуаром», – зазначає мер Черкас.

Із самого ранку на вулиці Сумгаїтській тривають ремонтні роботи – вкладають тротуар. Враховуючи стрімке наближення зими, ми використовуємо технології, що будуть ефективними навіть за таких погодних умов. Роботи виконуються згідно з графіком – за 4 дні було укладено частину тротуару.Поряд з головною магістраллю розташовуватиметься технологічний проїзд, де люди зможуть паркувати свої автомобілі так, щоб не створювати незручностей для інших учасників дорожнього руху. Технологічний проїзд буде облаштований по всій ділянці дороги, де це можливо.Крім того, поряд з тротуаром буде виконана велодоріжка з асфальтобетонним покриттям шириною 2,5 м. Всі зелені насадження по вулиці Сумгаїтській будуть збережені. Під сумнівом лише великі тополі, через те, що багато мешканців жаліються на алергію.Сподіваюсь, що вже скоро мешканці Південно-західного району із зручністю і задоволенням користуватимуться і відремонтованою магістраллю, і пішохідною зоною, і велодоріжкою.

Опубліковано Анатолієм Бондаренком Середа, 27 листопада 2019 р.

Залиште коментар