Скульптури доісторичних тварин у “Сосновому бору” практично готові

Скульптури доісторичних тварин у “Сосновому бору” практично готові

Як інформують у КП “Дирекція парків”, у  парку “Сосновий бір” скульптори працюють з 12-го серпня. Наразі створили 9 фігур, більшість з яких уже прикрашають спуск з парку до Дніпра. Завершать проект реконструкція струмків та урочисте закриття фесту, повідомляє прес-служба міської ради.

Фігури тварин з минулого вже завершені, лишилося упорядкувати територію навколо них та пофарбувати їх. Щоправда, над найбільшою скульптурою, легендарним змієм, працює ціла група майстрів. Шаблезубий тигр та птеродактиль чекають на встановлення. Загалом, готовність проекту, кажуть митці, на рівні 70-ти відсотків.

“Ця робота найбільш складна, – говорить скульптор Олена Додатко. – Беру участь у черкаських фестивалях утретє, подобається парк, його атмосфера. Загалом Черкаси дуже приємне місто”.

Щодо скульптури змія, то на нього довелося використати майже 5 тонн матеріалу.

“Цьогоріч вперше ми використаємо для створення фігур новий матеріал – фібробетон, – розповідає директор КП “Дирекція парків” Володимир Стойко. – Крім того, серед авторів – лише молоді майстри. Прикметно, що фестиваль організований за кошти “Дирекції парків” та спонсорів”.

 

 

Залиште коментар