Службі судової охорони в Черкасах – один рік

Службі судової охорони в Черкасах – один рік

Міський голова Анатолій Бондаренко привітав колектив Територіального управління служби судової охорони в Черкаській області із першою річницею від дня заснування. Він відзначив працівників подяками, цінними подарунками, а тих, хто відстоював незалежність України на східних кордонах – медалями «За мужність і героїзм».

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

«Саме за цими людьми – порядок і безпека всіх учасників судових процесів під час засідань. Щиро бажаю, щоб якомога більше засідань проходили в спокійному режимі, а всі рішення – були справедливими й законними. Міцного здоров’я та затишку в родинах. Дякую за службу», – прокоментував Анатолій Бондаренко.

Служба судової охорони була створена відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів». Нині її фахівці пильнують за порядком 13 органів системи правосуддя в області: 8 установ у Черкасах, в судах у Золотоніському, Чорнобаївському, Кам’янському, Городищенському та Смілянському районах.

Упродовж останнього року провели сім конкурсів на зайняття вакантних посад та прийняли на службу 115 осіб.

Довідково:

Під час виконання завдань працівники служби попередили пронесення громадянами до будівель системи правосуддя понад 1100 одиниць заборонених предметів, зокрема, ножів – 641 од., газових балончиків – 241 од., травматичної зброї – 23 од., електрошокерів – 15 од, інших колючо-ріжучи предметів – 181 од.

Залиште коментар