Службове підроблення та розтрата бюджетних коштів – працівниці культури повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокурорів Смілянської окружної прокуратури повідомлено про підозру посадовій особі за фактом службового підроблення та розтрати бюджетних коштів (ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 191 КК України).

За версією слідства, керівник відділу культури однієї із територіальних громад Черкаського району уклала з підприємством договір підряду про виконання робіт з проведення капітального ремонту закладу культури.

Підрядник у ході виконання умов зазначеного договору у повному обсязі не виконав передбачені роботи та з метою одержати кошти з місцевого бюджету склав завідомо неправдиві офіційні документи, які погодив і підписав замовник. У результаті чого з бюджету зайво сплачено майже 150 тис. грн.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років;

санкція ч. 1 ст. 366 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Залиште коментар