“Соціальний путівник ветерана” розробили у Черкасах

Для зручності ветеранів та членів родин захисників у Черкасах розробили довідники, які допоможуть зорієнтуватися, як отримати соціальні гарантії та послуги. Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

«Соціальний путівник ветерана» містить покрокову інформацію, як оформити статус особи з інвалідністю внаслідок війни, пільги, компенсації та різні види допомог. Ці довідники розповсюджують серед ветеранів, а також у громадських місцях, які вони можуть відвідувати. Також у громадському транспорті розмістять QR-коди із посиланням на «Соціальний путівник ветерана». З його електронною версією вже можна ознайомитися за посиланням: https://me-qr.com/E3YO8Sv1.

Раніше департаментом соціальної політики Черкаської міської ради був виготовлений довідник «Дорожня карта дій для членів сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України». Він допомагає у важку хвилину зорієнтуватися рідним, які втратили на війні найдорожчих.

“Міська влада робить усе для того, щоб захисники України та їхні рідні відчували турботу та підтримку.” – нагадав Бондаренко.

Залиште коментар