Співпраця з місцевими роботодавцями на користь сільській громаді

Співпраця з місцевими роботодавцями на користь сільській громаді

На цей час більшість безробітних, які перебувають на обліку в Звенигородському районному центрі зайнятості, складає сільське населення. У зв`язку з тим, що в сільській місцевості відсутня достатня кількість робочих місць для постійної зайнятості, в районі постійно організовуються оплачувані громадські та інші роботи тимчасового характеру. Про це повідомляє Черкаський обласний центр зайнятості.

«Людина тільки тоді відчуває стабільність у житті, коли має роботу, яка гарантує заробіток. Тому громадські, тимчасові, а особливо, сезонні роботи являються додатковим шляхом до зайнятості населення», – зауважує директор районного центру зайнятості Леонід Микитенко.

Протягом 2016 року завдяки тісній співпраці, на умовах співфінансування районного центру зайнятості з міською та сільськими радами, 106 осіб, з числа безробітних, прийняли участь в оплачуваних громадських роботах, на які використано              84 670 грн. Серед лідерів щодо виділених коштів та кількості залучених безробітних до оплачуваних громадських робіт є Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Звенигородської міської ради, Княжицька, Шевченківська, Стецівська, Юрківська та Тарасівська сільські ради. Також за три місяці поточного року до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед місцевого населення щодо порядку надання субсидій залучено 9 безробітних. На сьогодні укладено 2 договори з Княжицькою та Юрківською сільськими радами для проведення громадських робіт з благоустрою прилеглих територій із залученням безробітних.

Зважаючи на це – користь від організації громадських робіт для населення, зокрема мешканців сільської місцевості, очевидна, центр зайнятості й надалі співпрацюватиме з усіма місцевими роботодавцями, особливо з початком весни.

Залиште коментар