Спортсмени та представники політсили домовилися про розвиток спорту у Черкасах

Спортсмени та представники політсили домовилися про розвиток спорту у Черкасах

Меморандум про спільну діяльність щодо розвитку фізичної культури та спорту у м.Черкаси на 2021-2025 роки підписали черкаські «батьківщинівці» зі спортсменами.

У документі ідеться про те, що представники спортивної спільноти та партії ВО «Батьківщина» докладатимуть спільних зусиль для залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя, фізкультури та спорту, покращення матеріально-технічного забезпечення спортивних закладів та споруд міста, покращення фінансової підтримки адміністративного персоналу, тренерсько-викладацього складу, фахівців та працівників ДЮСШ Черкаської міськради тощо.

«Кожна гривня, вкладена у розвиток фізкультури та спорту, економить 10 гривень у сфері охорони здоров`я. Поступово, крок за кроком, поєднуючи наші зусилля, ми зможемо покращити спортивну галузь у Черкасах», – зауважив голова міської парторганізації ВО «Батьківщина» Роман Діскант.

«Закликаю представників спортивної галузі бути активнішими, надавати свої пропозиції щодо необхідних змін. Адже депутати та чиновники не є фахівцями у цій сфері, а ви, навпаки, знаєте всі проблеми із середини. Ми ж, в свою чергу, можемо посприяти із втіленням ваших ідей у життя», – зазначив голова обласної парторганізації, депутат міськради від ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін.

Серед конкретних дій на найближче майбутнє, які визначили підписанти меморандуму: забезпечення проведення будівництва спортивних об`єктів ДЮСШ з веслування, переобладнання приміщень міської комунальної власності в пристосовані приміщення для занять різними видами спорту (вул.Благовісна, 170): кульова стрільба, стрільба з лука,настільний теніс, важка атлетика, художня гімнастика, вільна та греко-римська боротьба, фехтування, триатлон та ін. Також домовилися про забезпечення оснащення дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста сучасним спортивним інвентарем та обладнанням і про будівництво спортзалу для ігрових видів спорту.

«Спорт був пріоритетом для команди ВО «Батьківщина» і залишатиметься ним у наступні п’ять років. Багато чого вже зроблено: побудовані нові спортивні поля та спортзали, підвищено зарплату тренерів. Багато справ ще попереду. Тож у цьому напрямку ми збавлятимемо темпів», – говорить «батьківщинівець», заступник міського голови Ігор Волошин.

 

  1. […] Меморандум про спільну діяльність щодо розвитку фізичної культури та спорту у м.Черкаси на 2021-2025 роки підписали черкаські «батьківщинівці» зі спортсменами. Про це інформує “Про головне”. […]

Залиште коментар