Спортивний клуб «ВІКІНГ» з Чорнобаївщини знову серед кращих

Спортивний клуб «ВІКІНГ» з Чорнобаївщини знову серед кращих

Чорнобаївський спортивний клуб «ВІКІНГ» знову в числі кращих. Незважаючи на карантинні обмеження, спортсмени продовжують тренуватися та брати участь у змаганнях.

Протягом двох років з часу, коли президентом спортивного клубу став Григорій Петрович Душейко, фінансовий директор корпорайції «Дніпро» с. Васютинці, команда займає лідируючі позиції серед силових команд України.
19 вересня наші силачі змагалися в Миронівці, на Київщині на Всеукраїнському турнірі 2020 року – “Кубок Мирона ІІ” з пауерліфтингу та окремих вправ, під егідою федерації UPC, на якому за перемогу боролися сто десять топових спортсменів з усієї України.

За словами спортсменів, організатори пропонували чудові умови для виступу, сильних суперників та сумарний призовий фонд в 50 000 грн. Масштаб організації змагань дійсно зашкалював, все було виконано в найкращій якості і на найвищому рівні. Це був дійсно грандіозний турнір за рангом проведення світового класу!
Клуб «ВІКІНГ» представляли вісім сильних, вольових спортсменів, за плечима у яких чимало досягнень на чемпіонатах різних рівнів: капітан команди Валентин Гонтар(смт Чорнобай), Ярослав Слуцький (смт Чорнобай), Вадим Гришко(смт Чорнобай), Віталій Раковський (с.Богодухівка), Олексій Жадько (с.Скородистик), Максим Чорненко (смт Чорнобай), Владислав Костюков (смт Чорнобай) та єдина тендітна дівчина Юлія Пономаренко (м.Золотоноша). Змагаючись в дванадцяти номінаціях, вони принесли у свою скарбничку переможні нагороди: 8 – золотих, 3 –срібних та одну абсолютну першість.

– Дякуючи СК « Вікінг» і нашому президенту Григорію Петровичу, ми не лише гартуємося спортом, а й стали однією спортивною родиною, – хвалиться Вадим Гришко один із учасників команд. – За його постійної фінансової і моральної підтримки, ми маємо можливість ефективно тренуватися і розвиватися, заявляти про себе на таких ось відповідальних змаганнях, що не кожному під силу. Приємно, коли під час їх проведення Григорій Петрович цікавиться настроєм та підбадьорює кожного. Все це разом піднімає командний дух і є головним стимулом до здобуття нових перемог, бажанням виступати ще краще. Ми вже настільки здружилися, що, вболіваючи один за одного, сприймаємо будь-яку поразку чи невдачу, як свою особисту, адже перемога кожного – це перемога всієї команди.

Учасники СК «ВІКІНГ» разом з президентом спортивного клубу Григорієм Душейком щиро дякують голові Чорнобаївської районної державної адміністрації Анатолію Писаренку та директору фізкультурно-оздоровчого клубу Олександру Клименку за розуміння та підтримку.Для дев’ятнадцятирічного Ярослава Слуцького, студента третього курсу Київського національного торговельно-економічного університету ці змагання принесли до його майже тридцяти медалей різних ґатунків ще одну золоту, котру він здобув у жимі лежачи (120 кг.).

-Якщо у тебе є команда однодумців, таких, як «ВІКІНГИ»,- каже юнак -, і ти підходиш до своєї справи з душею і вірою в те, що робиш, то обов’язково все вийде. За п’ять років моїх спортивних тренувань помітно загартувався не лише мій характер, а й тіло та переможний дух. Намагаюся постійно вдосконалююватися фізично, дотримуватися всіх вимог тренера, аби бути у належній формі та впевнено себе почувати на помості. Кожна участь у турнірах від регіональних і до чемпіонатів Європи, в яких довелося брати участь і отримувати нагороди, для мене є безцінним досвідом, який допомагає прагнути більшого. В цьому неабияка заслуга президента клубу Григорія Петровича Душейка, завдячуючи якому маємо змогу займатися в спеціально обладнаному залі, їздити на змагання й отримувати неймовірну підтримку та мотивацію рухатися вперед. Не збираюся зупинятися на досягнутому, буду й надалі поєднувати навчання й тренування, щоб підкорювати нові спортивні вершини.

Валентина Згура, Ніна Семенова

Залиште коментар