Стало відомо, чи подорожчає опалення для жителів Черкас

Стало відомо, чи подорожчає опалення для жителів Черкас

Тарифи на тепло для споживачів КП «Черкаситеплокомуненерго» не зростатимуть. Про це у коментарі виданню «ВиЧЕрпно» повідомив очільник комунального підприємства Павло Карась.

Сьогодні відбулося засідання НКРЕКП, на якому і було ухвалене відповідне рішення.

– Міський голова (Анатолій Бондаренко — ред.) у своєму листі просив Нацкомісію не корегувати тариф. Тарифи залишаться на старому рівні, — відзначив Павло Миколайович.

Оскільки саме Черкаська міська рада виступила ініціатором того, щоб тарифи для містян не збільшувалися, то різниця в тарифах має бути компенсована з міського бюджету.

– Відповідно до закону, той, хто є ініціатором не перегляду тарифів, у даному випадку орган місцевого самоврядування, повинен компенсувати різницю в тарифах, — наголосив Павло Карась.

Натомість Черкаській ТЕЦ тариф на сьогоднішньому засідання державного регулятора у сфері енергетики та комунальних послуг затвердили. Тож для черкасців, будинки яких обслуговує це приватне підприємство, тариф зросте приблизно на 10%, відзначив Павло Карась.

Зауважимо, виконавчий комітет Черкаської міської ради у листі, підписаному міським головою Анатолієм Бондаренком, заявив, що не підтримує ініціативу підвищення тарифів на теплову енергію для КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» та Черкаської ТЕЦ.

Залиште коментар