Стало відомо, скільки кілометрів колії відремонтували у 2019 році черкаські залізничники

За 2019 рік колійники, що працюють в межах обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця», оздоровили різними видами ремонту майже 225 км колії. Залізничники виконали середній ремонт колії на майже 160 км, реконструкцію 38,6 км колії, комплексно-оздоровчий ремонт 18,9 км колії та капітальний ремонт 6,9 км колії.

Майже на 800 м колії на 333 км непарної колії перегону Пантаївка – Користівка залізничники виконали укладання нового проміжного пружного рейкового скріплення на залізобетонних шпалах. Зазначений перегін є одним з найбільш вантажонапружених ділянок колії у межах регіональної філії «Одеська залізниця» і пропускає понад 80 млн. т-км брутто вантажів на рік.

Також було виконано середній ремонт стрілочних переводів у обсязі 132 комплекти та замінено 26 стрілочних переводів новими, у тому числі 11 комплектів на залізобетонних брусах.

Найбільш масштабні роботи з реконструкції колії минулого року проводилися на напрямках Веселинове – Миколаєве, Мардарівка – Перехрестове, Канатове – Кропивницький та Цвіткове – Володимирівка.

Про це повідомляє пресслужба Одеської залізниці.

Залиште коментар