Стрімчаки божевілля

Стрімчаки божевілля

Блогер, журналіст Сергей Іванов на сайті Цензор.Нет   висловив свою думку з приводу окремих подій, які нині відбуваються у Черкасах. Текст, опублікований ним, подаємо без змін.

“Окрім потужного медійного резонансу витік інформації про так званий список 47 потягнув за собою низку відверто комічних подій.

“Дуже і дуже дивні персонажі, про існування яких я ніколи б не дізнався якби не цей витік, миттєво пошилися у персональні вороги Путіна, піднявши довкола своїх нікчемних персон максимальний ґвалт і гомін. Хайпу забагато не буває, особливо якщо це, можливо, єдиний серйозний шанс звернути на себе увагу і згодом монетизувати її.

В якості приклада класичного безпринципного хайпожерства ми розглянемо кейс журналіста неіснуючої черкаської газети “Фактор+TV” і блогера видання з красномовною назвою “Дзвін” Вадима Комарова, допис якого мені сьогодні скинули читачі. Власне, ось сам допис.

Спочатку я подумав, що це просто недотепний жарт або химера чергового запаленего розуму, потім вирішив все ж таки відвідати “Дзвін”, де з подивом виявив новину “СБУ перевіряє відомого черкаського журналіста на причетність до “списку Бабченка” і розлогий коментар пана Комарова. Мене це відверто заінтригувало, тому я вирішив з’ясувати, хто такий цей таємничий “відомий черкаський журналіст”.

Ґуґл підказав, що Комаров потрапляє у різні пригоди із заздрісною систематичністю. Його б’ють забудовники, б’ють СБУшники, в нього стріляють невідомі культуристи. Наразі Вадим Комаров тисне на Президента, щоб той перейменував “Укравтодор” на “Укравтодір”. Very importatnt person, no shit.

Я підключив свої місцеві джерела і дуже швидко з’ясував, що журналіст Комаров перебуває у ніжних стосунках з членами відомої черкаської ОЗГ “Торпеди”, яка фактично легалізувалася і, як це часто трапляється на нашій баготостраждальній Батьківщині, делегувала своїх представників до органів місцевої влади. Зокрема Комарова пов’язують з “торпедами” Олександром Радуцьким (екс-секретар міської ради) і Олександром Яценком (директор департаменту ЖКГ міської ради). Через цей зв’язок він має конфлікт з керівником черкаського обласного осередку “Національного корпусу” Дмитром Кухарчуком і з черкаським міським головою Анатолієм Бондаренком, за допомогою якого Радуцький залишився без  посади. Головною функцією Комарова є медійне торпедування опонентів “торпед”.

Також Комаров товаришує з керівником ГО “Агенція антикорупційних реформ” Миколою Ладаном, ім’я якого згадується, головним чином, у контексті хабара в 200 тисяч доларів за виділення землі забудовнику, які він отримав разом з головою Свидівоцької сільради Світланою Вовк.

Окрім зазначених вище специфічних нюансів діяльності новоявленого ворога Кремля існує ще один. Це вирок Соснівського районного суду міста Черкаси.

Відповідно до тексту вироку, Комарова було визнано винним у  скоєнні злочинів, передбачених ч.4 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою) і ч.2 ст. 358 КК України (підроблення посвідчення документа). Якщо коротко, Комаров підробив документи з метою отримання посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, за допомогою якої отримав другу групу інвалідності, а також інші соціальні привілеї.

Сьогодні цей дрібний хайпожер сіє розумне, добре, вічне на Черкащині, і це зайвий раз свідчить про всеїдність та невибагливість людей, які чомусь не ставлять собі запитання, хто, власне, постачає їм інформацію.

Що стосується “списку”, думаю, СБУ варто очікувати на нашестя юрби шахраїв і навіжених, яким нудно жити без пригод, як герою цього поста.

Фото: сайту “Прочерк”

Залиште коментар