Суд відмовився штрафувати “Епіцентр” у Черасах за карантинні порушення

Суд відмовився штрафувати “Епіцентр” у Черасах за карантинні порушення

Черкаський магазин “Епіцентр” не притягнули до адміністративної відповідальності за порушення під час карантинного режиму. Про це йдеться у рішенні Соснівського районного суду Черкас, пише zmi.ck.ua.

Інпеспектором поліції не було надано підтвердження того, що директор черкаського гіпермаркету, на якого було складено адміністративний проктокол, дійсно є посадовою особою та несе адміністративну відповідальність за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”.

Як зазначено у рішенні, черкаський магазин “Епіцентр” не має окремого балансу, лише представляє інтереси та входить до складу юридичної особи ТОВ “Епіцентр К”.

Нагадаємо, що місяць тому поліція склала адміністративний протокол на черкаський будівельний гіпермаркет через порушення карантинного режиму. Магазин не припинив роботу відділів магазину будівельних матеріалів та прийом відвідувачів, працівники якого здійснювали торгівлю, чим порушив вимоги підпункту 3 п.2 постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 та іншими матеріалами справи.

Згідно рішення черкаського виконкому, у “Епіцентрі” може працювати лише один відділ – із товарами побутової хімії та засобів особистої гігієни.

Залиште коментар