Суд виніс вирок молодим нелюдам, які вбили на Різдво черкаську таксистку

Суд виніс вирок молодим нелюдам, які вбили на Різдво черкаську таксистку

23-річний чоловік та його 21-річна зведена сестра, з корисливих мотивів зарізали таксистку та викинули її тіло в Смілянському лісовому масиві.

Про це повідомляє zmi.ck.ua з посиланням на пресслужбу Соснівського районного суду.

У вироку вказано, що обвинувачений заздалегідь готувався до злочину. Він придбав в аптеці рукавички та взяв з дому кухонний ніж.

Біля одного з торгових центрів, зловмисники сіли в автомобіль «МercedesVito» 41-річної таксистки. Опісля поїздки в один із дворів Південно-Західного району у Черкасах, пасажир зарізав таксистку, перетягнув її тіло на заднє сидіння автівки та відвіз тіло в Смілянський лісовий масив.

Зловмисники до ранку каталися на краденому автомобілі, а опісля залишили його поблизу ТЦ «Меблевий лабіринт» у Черкасах та пішли у напрямку проспекту Хіміків.

Обвинувачена свою провину визнала частково, лише у тому, що допомогла скрити злочин.

Чоловік теж визнав вину частково, повідомив, що подія сталася спонтанно.

Суд кваліфікував дії обвинуваченого за частиною 3 статті 289 Кримінального кодексу України, як незаконне заволодіння транспортним засобом, поєднане із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчиненого за попередньою змовою групою осіб та пунктом 6 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України, як вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчиненого з корисливих мотивів та дії обвинуваченої за частиною 3 статті 289 Кримінального кодексу України, як незаконне заволодіння транспортним засобом, поєднане із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.

Суд визнав зазначених осіб винними у вчиненні названих злочинів та призначив покарання чоловіку у вигляді 13 (тринадцяти) років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому особисто майна, а його сестрі у вигляді 8 ( восьми ) років позбавлення волі з конфіскацією всього належного їй особисто майна.

На даний час вирок ще не набрав законної сили, він може бути оскаржений протягом 30 днів.

Залиште коментар